Zdrowie seksualne

Penis-rozszerzeniem produkty: one działają?

Kuszony przez produkty, które twierdzą, aby zwiększyć rozmiar penisa? Poznaj fakty na temat, czego się spodziewać od enhancement pills męskiej, pompy, ćwiczenia i operacje.

Powiększenie penisa produkty i procedury nie są trudne do znalezienia. Czasopisma dla mężczyzn, audycje radiowe i internetowe pełne są ogłoszeń dla pomp, pigułki, wagi, ćwiczenia, a nawet gabinetów, które twierdzą, aby zwiększyć długość i szerokość penisa.

Jednak jest bardzo mało naukowe wsparcie dla wszelkich nonsurgical metod, aby powiększyć penisa. I nie renomowane medyczne organizacja popiera operację penisa z powodów czysto kosmetycznych. Większość technik, które znajdziesz są nieskuteczne, a niektóre mogą spowodować uszkodzenie penisa. Więc zastanów się dwa razy zanim spróbujesz żadnej z nich.

Rozmiar penisa: co jest normalne, a co nie?

Obawia się, że Twój penis jest zbyt mały lub zbyt małe, by zaspokoić partnera podczas seksu jest wspólny strach. Ale wiele badań, które wykazały, że większość ludzi, którzy myślą, że ich penisy są zbyt małe rzeczywiście normalnej wielkości penisy. Podobnie, badania sugerują, niż wielu mężczyzn ma przesadne wyobrażenie tego, co stanowi "normalny" rozmiar penisa. Uważają, że:

  • Przeciętny penis mierzy gdzieś między 3 i 5 cali (czyli około 8 do 13 centymetrów), gdy nie jest wyprostowany, a od 5 do 7 cali (13 do 18 cm) w stanie erekcji.
  • Penis jest uważany za wyjątkowo małe tylko wtedy, gdy ma mniej niż 3 cali (czyli około 7 centymetrów) w stanie erekcji, stan zwany mikropenisa.

Jak partnerzy zobaczyć rozmiar penisa

Popularne media i reklamodawcy mają uwierzyć, że partner dba głęboko o rozmiar penisa. Kwestia atrakcją jest złożony, ale liczne badania sugerują, że rozmiar penisa jest znacznie niższy na liście priorytetów dla kobiet niż takich kwestii jak ludzkiej osobowości. Niestety, niewiele jest badań na temat postrzegania gejów chodzi o penisa wielkości swoich partnerów. Ale należy pamiętać, że zrozumienie swojego partnera potrzeb i pragnień jest bardziej prawdopodobne, aby poprawić swoje stosunki seksualne niż próbuje zmienić rozmiar swojego penisa.

Nie kłamią

Firmy oferują wiele różnych typów nonsurgical penisa rozszerzenia leczenia, a często je wspierać poważnie wyglądających reklam, które zawierają adnotacje z "naukowych" naukowców. Ale jeśli przyjrzeć się bliżej, zobaczysz, że roszczenia o bezpieczeństwo i skuteczność nie zostały udowodnione Tak, marketingu polegać na referencje, dane wypaczonych i wątpliwości przed i po zdjęcia.

Na ścisłej kontroli tak zwanych suplementów seksualnych akcesoriów, można zauważyć, zdanie takie jak: "Te oświadczenia nie zostały ocenione przez Food and Drug Administration (FDA)." Rzeczywiście, producenci nie muszą dostarczyć dowodów do FDA bezpieczeństwa lub skuteczności przed wprowadzeniem suplementów diety na rynku.

Produkty powiększania penisa

Najczęściej reklamowane metody powiększania penisa są skuteczne, a niektóre mogą powodować trwałe uszkodzenie penisa. Oto niektóre z najczęściej promowanych produktów i technik:

  • Pills i płyny. Te zwykle zawierają witaminy, minerały, zioła lub hormonów, które twierdzą, aby powiększyć penisa. Żaden z tych produktów zostało udowodnione do pracy, a niektóre mogą być szkodliwe.
  • Pompy próżniowe. Ponieważ pompy do krwi do penisa i sprawiają, że puchną, są czasami stosowane w leczeniu zaburzeń erekcji. Następnie za pomocą pompy penisa częściej i dłużej niż zazwyczaj stosowane w zaburzeniach erekcji może uszkodzić elastycznej tkanki prącia, co prowadzi do erekcji, mniej jędrna. Za pomocą pompy próżniowej można stworzyć iluzję większej penisa, ale wyniki nie są stałe.
  • Ćwiczenia. Czasami nazywane jelqing ćwiczenia te należy korzystać z ponad ręki ruch naciskać krew od podstawy do głowy penisa. Chociaż technika ta wydaje się bezpieczniejsze niż inne metody, może to prowadzić do powstawania blizn, bólu i zniekształcenia. Nie ma badań naukowych, które wskazują, technika ta jest skuteczna w większych rozmiarach penisa.
  • Stretching. Stretching składa się z mocowania urządzenia nosze lub przedłużacz do penisa. Urządzenia te wykazują przyczepność na penisie. Kilka małych badania wykazały wzrost o pół cala prawie cala (około 1 do 2 cm) długości z tych urządzeń. Jednak badania nie są wysokiej jakości i bardziej rygorystycznego badania są potrzebne, zanim technika ta może być uznane za bezpieczne i skuteczne.

Zobacz także

Penis-rozszerzeniem produkty: one działają?

Operacja jest ryzykowna i może nie działać

Badania wykazały, że większość ludzi, którzy przechodzą operację powiększenia penisa nie są zadowoleni z wyników. W najlepszym razie, operacja może dodać pół cala (1 cm), do długości wiotkiego penisa. W najgorszym razie, operacja może spowodować powikłań, takich jak zakażenia, blizn, i utrata czucia lub funkcji.

Chirurgiczne metody powiększania penisa - nie do użytku kosmetycznego

Potrzeba penisa rozszerzenia zabiegu jest rzadkie. Operacja jest zwykle zarezerwowane dla mężczyzn, których penis nie funkcjonuje prawidłowo z powodu wad wrodzonych lub obrażeń.

Chociaż kosmetycznych powiększenie penisa jest oferowany przez niektórych lekarzy, to kontrowersyjny i uważany przez wielu za niepotrzebne i potencjalnie szkodliwe. Kilka różne techniki są stosowane do wydłużania penisa. Wszystkie z nich powinny być traktowane jako eksperymentalne. Nie ma wystarczającej ilości badań penisa rozszerzenia zabiegu dać dokładny obraz zagrożeń i korzyści.

Najczęściej stosowany zabieg chirurgiczny, aby wydłużyć penisa polega zerwanie więzadła zawieszającego, że przywiązuje penisa do kości łonowej i poruszającego skórę od brzucha do penisa. Kiedy to więzadło jest cięty, penis wydaje się dłużej, bo więcej to zwisa. Ale cięcia więzadła zawieszającego może spowodować penisa być niestabilny. Zerwanie więzadła zawieszającego czasami w połączeniu z innymi zabiegami, takimi jak usuwanie nadmiaru tłuszczu na kości łonowej.

Procedura do penisa grubsza polega na pobraniu tkanki tłuszczowej od miąższu części ciała i wstrzykiwanie go do trzonu prącia. Wyniki są często niezadowalające, jednak, ponieważ wiele z wtryskiwanego tłuszczu jest absorbowane przez organizm. To może prowadzić do krzywizny lub asymetrii prącia. Inną techniką szerokości zwiększającej się przeszczepu tkanki na wał prącia.

Żaden z tych procedur jest okazały się bezpieczne i skuteczne.

Kilka rzeczy, które mogą rzeczywiście pomóc

Chociaż nie ma gwarantowane bezpieczny i skuteczny sposób, aby powiększyć penisa, istnieje kilka rzeczy, które możesz zrobić, jeśli obawiasz się o rozmiar penisa.

  • Komunikować się z partnerem. Może to być trudne do złamania starych nawyków lub omówić preferencji seksualnych z partnerem. Ale będziesz zadowolony, że tak - i może być zaskoczony, iskry to stawia z powrotem w swoim życiu seksualnym.
  • Się w kształt i stracić tłuszczu z brzucha. Jeśli masz nadwagę i mieć "Gut piwny" może wyglądać tak, jakby mieć krótszy penis, niż faktycznie zrobić. Regularne ćwiczenia mogą mieć duże znaczenie. Lepsza kondycja fizyczna może nie tylko, że będziesz wyglądać lepiej, ale może dać Ci więcej siły i wytrzymałości podczas seksu.
  • Przyciąć włosy łonowe. Dużo włosów łonowych wokół podstawy penisa, może twój penis wygląda krótszy. Przycinanie może dokonać penis wygląda większe. Może również zwiększyć wrażliwość wokół podstawy penisa.
  • Porozmawiaj z lekarzem lub doradcą. Czując niezadowolony z rozmiaru swojego penisa to częsty problem. Certyfikowany doradca lekarz, psycholog, psychiatra lub Twoja rodzina może pomóc. Wielu mężczyzn czuje lepiej z zapewnień, że są "normalne" lub porad o tym, jak lepiej zadowolić swojego partnera, bez uciekania się do kosmetycznych powiększenie penisa.

Bottom line

Wielu ludzi myśli, że ma małego penisa i że zwiększenie rozmiaru penisa będzie im lepiej kochanka lub uczynić je bardziej atrakcyjnymi. Ale są szanse, twój penis jest w normalnym rozmiarze. Nawet jeśli twój penis jest mniejszy niż średnia, to może nie ma znaczenia jak się spodziewałeś. Przed uciekania się do czasochłonnych, kosztownych i niebezpiecznych technik, które będą minimalnie skuteczne w najlepsze, należy rozważyć inne opcje.

Najbardziej skutecznym rozwiązaniem może być tak łatwe, jak rozmawiać z partnerem lub się w kształt. Jeśli te kroki nie pomogą, spróbuj rozmowy z doradcą zawodowym o swoich obawach.

Zobacz także