Zdrowie konsumentów

Podstawy zdrowia konsumentów

Czy pamiętasz, jak masz informacje na temat zdrowia konsumentów przed Internetem? Lekarz był chyba jedynym wiarygodnym źródłem, a to oznaczało dzieje w na spotkanie. Dziś Internet jest bogatym i łatwo dostępnym źródłem informacji o zdrowiu konsumentów - dzięki czemu możliwe jest bardziej poinformowany o opcjach opieki zdrowotnej.

Nawet więc, przechodząc złożony system opieki zdrowotnej nie jest łatwym zadaniem. Aby być zrozumiały konsumentów opieki zdrowotnej, trzeba wiedzieć, jak pracować z lekarzy, pielęgniarek, farmaceutów, firm ubezpieczeniowych, szpitali i innych. Na szczęście, coraz więcej konsumentów narzędzia zdrowotne są dostępne, aby pomóc Ci w podejmowaniu trafnych wyborów. Skorzystaj z tych zasobów zdrowia konsumentów i wziąć za swoje opieki zdrowotnej.

Zobacz także

Medycyna alternatywna

Medycyna alternatywna oznacza praktyk nie typowe w medycynie konwencjonalnej i obejmuje takie rzeczy jak ziół i suplementów diety, medytacja, masaż i akupunkturę. Kiedy alternatywą praktyka stosowana w uzupełnieniu terapii konwencjonalnej, nazywa się uzupełniają. Opierający się terapie uzupełniające zostały połączone najczęściej z leczeniem konwencjonalnym, dając początek nowego terminu "integracyjnej medycyny." Używasz Medycyny Integracyjnej podczas dodawania leczenie uzupełniające do istniejącego leczenia konwencjonalnego.

Chociaż alternatywne i komplementarne praktyki są coraz bardziej powszechne, wielu nie zostały rygorystycznie przetestowane pod względem bezpieczeństwa i skuteczności. Więc zanim spróbujesz coś uważane za medycyny alternatywnej, trochę czasu, aby zbadać ryzyko i korzyści. Lekarz może być dobrym źródłem informacji - i musi wiedzieć o wszelkich medycyny alternatywnej bierzesz pod uwagę.

Zobacz także

Leki

Leki mogą być lifesavers, ale muszą być stosowane właściwie. Wszystkie leki nieść pewne ryzyko, zwłaszcza jeśli są używane niewłaściwie. Aby uzyskać jak najwięcej z waszych leków i zachować się bezpiecznie, trzeba wiedzieć, dlaczego lek jest przepisany, jak masz się zabrać i jakie skutki uboczne mogą być.

Musisz także być mądry przy użyciu over-the-counter leków, takich jak leki przeciwbólowe i kaszel i leki zimne. Czytaj etykiety i kierować się over-the-counter leków, tak samo jak z tymi na receptę.

Zdrowie konsumentów. Podstawy zdrowia konsumentów.
Zdrowie konsumentów. Podstawy zdrowia konsumentów.

Na koniec upewnij się, że lekarz wie o wszystkich leków można podjąć, w tym ponad-the-counter leków i wszelkich ziół lub suplementów. W ten sposób lekarz może sprawdzić możliwość interakcji między swoimi lekami.

Zobacz także