Zdrowie kobiet

Zdrowie kobiet

Czy wiesz ryzyka szczycie zdrowia kobiet? Choroby serca, rak i udar top lista. Mimo że są to poważne obawy, jest dobrą wiadomością. Zdrowy styl życia wybory - takie jak jedzenie zdrowej diety i aktywności fizycznej, w tym swojej codziennej rutyny - może przejść długą drogę w kierunku zmniejszenia zagrożeń zdrowia kobiet.

Dla niektórych kobiet, zdrowie piersi na czele listy problemów zdrowia kobiet. Jaki jest najlepszy sposób na piersi własny egzamin? Co należy zrobić, jeśli znajdziesz zgrubienie w piersi? Co to jest najlepszym sposobem leczenia bólu piersi?

Dla innych, dotyczy zdrowia kobiet obejmują chirurgię plastyczną. I, jak się starzeć, obawy swoich kobiecych mogą się zmienić. Could Fat Belly prowadzić do problemów zdrowotnych? Ćwiczenia Kegla są naprawdę konieczne? Odpowiedzi na te i inne pytania zdrowia kobiet.

Zobacz także

Zdrowie piersi

Zdrowie piersi zaczyna się świadomości raka piersi, lub poczucie, co jest normalne dla swoich piersi. Aby promować zdrowie piersi, robić regularne piersi self-egzaminy. W praktyce, dowiesz się, jak Twoje piersi różnią się wrażliwością i tekstury w różnych momentach w czasie cyklu miesiączkowego. Dowiesz się również, w jaki sposób zmiany zdrowotne piersi w różnych etapach życia.

Dla wielu kobiet, zdrowie piersi obejmuje obawy guzków piersi, ból piersi czy wyładowania sutek. Dowiedz się, co jest normalne - i kiedy, aby skonsultować się z lekarzem. Ważne jest również, aby zrozumieć, wspólne badania przesiewowe i diagnostyczne dla zdrowia matki, jak klinicznych egzaminów piersi, mammografii i ultradźwięki piersi.

Jeśli myślisz o powiększaniu piersi lub redukcji piersi, zrozumieć proces - w tym chirurgiczne, kto jest kandydatem do zabiegu, czego oczekiwać od procedury i możliwe powikłania.

Zobacz także

Etapy życia kobiet

Zdrowie kobiet. Zdrowie kobiet.
Zdrowie kobiet. Zdrowie kobiet.

Stadia życiowe kobiet są oparte na cyklu reprodukcyjnego, począwszy menopauzy miesiączki i kończąc.

Aby zrozumieć etapy życiowe kobiet, start z biologii. Co miesiąc jaj jest uwalniana z jajnika podczas owulacji. To podróż w dół jajowodu, gdzie może być zapłodnione przez plemniki. Jeśli zapłodnione, to implanty w wyściółce macicy. Jeśli nie, jajko i podszewka są wydalane w trakcie miesiączki. To trwa aż do menopauzy - czas, kiedy organizm kobiety zaczyna naturalnego przejścia do menopauzy.

Etapy życiowe kobiet są często naznaczone specyficznych objawów, takich jak bóle menstruacyjne, wahania nastroju, pulsuje gorąca i zwiększenie masy ciała. Zrozumieć, jak wybór zdrowego trybu życia może pomóc czuć się najlepiej na każdym etapie - i wiedzieć, kiedy zwrócić się do lekarza o dodatkowe wskazówki.

Zobacz także