Zaburzenia erekcji

Zaburzenia erekcji a cukrzyca: przejąć kontrolę dziś

Zaburzenia erekcji to wspólny problem dla ludzi, którzy mają cukrzycę - ale to nie jest nieuniknione. Rozważ strategii zapobiegania, możliwości leczenia i więcej.

Zaburzenia erekcji - niemożność uzyskania lub utrzymania erekcji wystarczająco mocno do seksu - jest powszechne u mężczyzn chorych na cukrzycę. Może to wynikać z problemów spowodowanych złym długoterminowej kontroli cukru we krwi, który uszkadza nerwy i naczynia krwionośne. Zaburzenia erekcji może być również połączony z innymi warunkami u mężczyzn z cukrzycą, takich jak wysokie ciśnienie krwi i chorobą wieńcową.

Mając na zaburzenia erekcji może być prawdziwym wyzwaniem, a może zostawić ty i twój uczucie partnerem sfrustrowani i zniechęceni. Podjęcie kroków w celu radzenia sobie z zaburzeniami erekcji - i dostać z powrotem życie seksualne na torze.

Zapytaj eksperta

Wielu mężczyzn niechętnie wywołać zaburzenia erekcji z lekarzem. Ale nie pozwól, zażenowanie uniemożliwiają uzyskanie pomocy. Jedna mała rozmowa może mieć duże znaczenie. Oto co należy zrobić:

 • Należy powiedzieć lekarzowi, co się dzieje. Lekarz rozważy się przyczynami swojej zaburzeń erekcji i może udzielić informacji na temat leków i innych zabiegów zaburzenia erekcji. Sprawdzaj swoje możliwości.
 • Zapytaj, co trzeba zrobić w celu kontroli cukrzycy. Ścisła kontrola poziomu cukru we krwi może zapobiegać nerw i uszkodzenie naczyń krwionośnych, które może prowadzić do zaburzeń erekcji. Zapytaj swojego lekarza, jeśli przyjmuje odpowiednie kroki w celu kontroli cukrzycy.
 • Zapytaj o innych problemów zdrowotnych. To typowe dla mężczyzn z cukrzycą mają inne choroby przewlekłe, które mogą spowodować lub pogorszyć zaburzeń erekcji. Pracuj z lekarzem, aby upewnić się, że masz rozwiązanie tych innych problemów zdrowotnych.
 • Sprawdź swoje leki. Zapytaj lekarza, czy bierzesz jakieś leki, które mogą być pogorszenie się erekcji problemy, takie jak leki stosowane w leczeniu depresji lub wysokie ciśnienie krwi. Dokonywanie zmian do leków może pomóc.
 • Szukać porady. Lęk i stres może pogorszyć zaburzeń erekcji. Psycholog lub inny dostawca psychiczne zdrowie może pomóc w znalezieniu sposobów ułatwiających poziom stresu.

Zobacz także

Zaburzenia erekcji a cukrzyca: przejąć kontrolę dziś

Zastanów się możliwości leczenia

Ilość leczenia dysfunkcji erekcji są dostępne. Zapytaj lekarza, czy jeden z nich może być dobrym wyborem dla Ciebie:

 • Doustne leki. Leki zaburzenia erekcji to sildenafil (Viagra, Revatio), tadalafil (Cialis, Adcirca) lub wardenafilu (Levitra, Staxyn). Te tabletki mogą pomóc złagodzić napływ krwi do penisa, dzięki czemu łatwiej uzyskać i utrzymać erekcję. Skonsultuj się z lekarzem, aby sprawdzić, czy jeden z tych leków jest bezpieczne dla Ciebie.
 • Inne leki. Jeśli tabletki nie są dobrym rozwiązaniem dla Ciebie, lekarz może zalecić mały czopek włożeniu do czubka penisa przed stosunkiem. Inną możliwością jest lek można wstrzyknąć do podstawy penisa. Podobnie jak leki doustne leki te zwiększają przepływ krwi, który pomaga uzyskać i utrzymać erekcję.
 • Zwężenie próżniowe urządzenie. Jeśli leki nie są skuteczne, można spróbować penisa próżniowo zwężenia urządzenia. Zwany także pompy penisa lub pompę próżniową, to urządzenie jest pusta rura umieścić na penisa. Używa pompy do krwi do penisa, aby utworzyć erekcji. Ten ręcznie lub bateryjne Urządzenie jest proste w obsłudze i ma niskie ryzyko wystąpienia problemów. Jeśli urządzenie próżni zwężenie to dobry wybór, leczenie, lekarz może zalecić lub przepisać konkretny model. W ten sposób można mieć pewność, że jest zatwierdzone przez Food and Drug Administration, odpowiada Twoim potrzebom i jest przez renomowanego producenta. Zwężenie próżniowe urządzenia dostępne w magazynach i ogłoszenia sex nie może być bezpieczne i skuteczne.
 • Prącia implantów. W przypadkach, gdy leki lub pomp penis nie będzie działać, chirurgicznego implant penis może być opcja. Półsztywne implanty prącia lub nadmuchiwane są bezpieczne i skuteczne w leczeniu wielu mężczyzn z zaburzeniami erekcji.

Dokonywania właściwych wyborów w stylu życia

Nie lekceważ różnicę kilka zmian może uczynić. Spróbuj podejść do poprawy erekcji i ogólny stan zdrowia:

 • Rzucić palenie. Używania tytoniu, w tym palenia tytoniu, zwęża naczynia krwionośne, co może prowadzić do lub nasilenia zaburzeń erekcji. Palenie może zmniejszyć poziom tlenku azotu chemicznego, który sygnalizuje swoje ciało, aby umożliwić przepływ krwi do penisa. Jeśli próbowałeś rzucić na własną rękę, ale nie mógł, nie poddawaj się - prosić o pomoc. Istnieje wiele strategii, które pomogą Ci rzucić, w tym leków.
 • Limit ile alkoholu można wypić Picie zbyt dużej ilości alkoholu -. Więcej niż dwa drinki dziennie - może uszkodzić naczynia krwionośne i pogarszają zaburzeń erekcji.
 • Obniżyć poziom stresu. Stres może zmniejszyć swoje erekcje. Aby utrzymać stres pod kontrolą, oceny i priorytetów zadań. Ustaw realistyczne oczekiwania dla siebie i prosić o pomoc, gdy jej potrzebujesz. Wypróbuj techniki relaksacyjne, takie jak medytacja czy joga.
 • Pobierz regularne ćwiczenia. Regularne ćwiczenia mogą zwiększyć przepływ krwi, poprawia nastrój i poziom energii i zmniejszenie stresu. Jeśli nie wykonywane na chwilę, zacząć od czegoś łatwego, jak codzienny spacer.
 • Walka zmęczenie. Jeśli jesteś wypoczęty, jesteś mniej prawdopodobne, aby zmagać się z zaburzeniami erekcji. Upewnij się, że nie jesteś przesadzają i że dostajesz dużo snu.

Zobacz także