Zaburzenia erekcji

Zaburzenia erekcji: nonoral zabiegi

Doustne leki nie są jedynym sposobem leczenia zaburzeń erekcji. Poznać pełną gamę możliwości leczenia i jak one działają.

Jeśli masz zaburzenia erekcji i nie może podjąć pewne leki doustne, masz inne możliwości leczenia, w tym leków, które są wstrzykiwane do lub umieszczone w penisa, penis pomp i chirurgicznie umieszczone implanty prącia.

Zrozumieć, dlaczego można wybrać nonoral leczenia zaburzeń erekcji i jak tych różnych zabiegów.

Gdy leki doustne nie można bezpiecznie

Nie wszyscy ludzie mogą bezpiecznie się zaburzenia erekcji leki doustne, takie jak sildenafil (Viagra), wardenafilu (Levitra, Staxyn) i tadalafil (Cialis). Leki na zaburzenia erekcji mogą nie działać lub może być niebezpieczne, jeśli:

 • Narkotyki azotanów - powszechnie przepisywane na ból w klatce piersiowej (dławica piersiowa) - takich jak nitrogliceryna (Nitro-Dur, Nitrostat, inne), monoazotan izosorbidu (Monoket) lub diazotan izosorbidu (Dilatrate-SR, Isordil)
 • Weź (rozrzedzenie krwi antykoagulantem) leki, alfa-adrenolityki, antybiotyki, leki anty-napadowe lub leki antyarytmiczne serce
 • Masz chorobę serca lub niewydolności serca
 • Czy miał wylew
 • Masz niekontrolowane niskie ciśnienie krwi (niedociśnienie) lub niekontrolowane wysokie ciśnienie krwi (nadciśnienie)
 • Choroby oczu, takie jak barwnikowe zwyrodnienie siatkówki, lub w wywiadzie rodzinnym pewnych problemów z oczami
 • Ciężkiej choroby wątroby
 • Choroby nerek wymagającej dializoterapii

Niektórzy mężczyźni mogą również wybrać inną opcję leczenia, aby uniknąć skutków ubocznych spowodowanych przez niektóre leki doustne.

Inne rodzaje leków

Nonoral leki na zaburzenia erekcji to:

 • Alprostadil wstrzyknięcie. Dzięki tej metodzie można użyć cienkiej igły do wstrzyknięcia alprostadil (Caverject, Edex) lub kombinacji leków, które obejmuje alprostadil do boku penisa. Każdy zastrzyk ogół wywołuje erekcję, która trwa około godziny. Ponieważ stosowane igły jest bardzo dobrze, ból z miejsca wstrzyknięcia zwykle niewielkie. Efekty uboczne mogą obejmować krwawienie z wtryskiem, montaż i długotrwałego formowania bliznowatą (włókniste) tkanki w miejscu wstrzyknięcia.
 • Czopek penis Alprostadil. Alprostadil cewki moczowej (Muse) leczenie polega na umieszczeniu malutką Alprostadil czopek w penisa. Za pomocą specjalnego aplikatora do wstawienia czopek do rury, która odprowadza mocz z pęcherza moczowego (cewki moczowej). Montaż rozpoczyna się zwykle w ciągu 10 minut i trwa od 30 do 60 minut. Działania niepożądane mogą obejmować ból i niewielkie krwawienie w cewce moczowej.
 • Preparaty zamienne testosteronu. Niektórzy mężczyźni mają zaburzenia erekcji spowodowane niskim poziomem testosteronu, hormonu. W tym przypadku, testosteronowa terapia zastępcza może być zalecane. Terapia zastępcza testosteronem może być dostarczony za pośrednictwem wtrysku, patch, żelu, gumy i policzka (jamy ustnej), lub leków doustnie. Porozmawiaj z lekarzem o swoich osobistych preferencji i możliwych skutków ubocznych.

Zobacz także

Zaburzenia erekcji: nonoral zabiegi

Pompy penisa, chirurgia i implanty

Jeśli leki nie są skuteczne i właściwe w Twoim przypadku, lekarz może zalecić inne leczenie. Inne zabiegi obejmują:

 • Pompy penisa. Penis Pump (urządzenie montaż próżnia) jest pusta rura z pompą ręczną lub napędem na baterie. Rurka znajduje się na penisa, a następnie pompa służy do zasysania powietrza z wnętrza rury. To tworzy próżnię, która ściąga krew do prącia. Po erekcji można wsunąć pierścień napięcie wokół podstawy penisa do utrzymywania we krwi i utrzymania jej jędrność. Następnie wyjąć urządzenie próżni. Montaż zwykle trwa na tyle długo, na kilka do seksu. Możesz usunąć pierścień napięcie po stosunku. Zasinienie prącia jest możliwy efekt uboczny, a wytrysk może nie być tak stanowczy. Lekarz może zalecić lub przepisać konkretny model.
 • Prącie implantów. Zabieg ten wymaga chirurgicznie umieszczenie urządzeń do obu stronach penisa. Implanty te składają się z tych prętów nadmuchiwanych lub semirigid. Nadmuchiwane urządzenia pozwalają kontrolować, kiedy i jak długo masz erekcję. W półsztywne pręty utrzymać firmę penisa, ale giętki. Obróbka ta nie jest zwykle zalecane, aż inne metody Próbowano pierwszy. Jak w przypadku każdego zabiegu, istnieje ryzyko powikłań, takich jak zakażenie.
 • Chirurgia naczyń krwionośnych. Rzadko, zablokowane naczynia krwionośne może powodować zaburzenia erekcji. W tym przypadku, chirurgiczna jest konieczna.

Poradnictwo psychologiczne

Jeśli zaburzenia erekcji jest spowodowane przez stres, niepokój lub depresja - czy warunek jest tworzenie stresu i napięcia relacji - lekarz może sugerować, że albo ty i twój partner, odwiedzić psychologa lub psychologa.

Zaburzenia erekcji - nie ignorować przyczyny

Uzyskanie odpowiedniego leczenia za przyczyna zaburzeń erekcji może pomóc w zapobieganiu problemów zdrowotnych związanych oraz poprawę funkcji seksualnych. Warunki, które mogą spowodować lub pogorszyć zaburzenia erekcji to:

 • Choroba serca. W niektórych przypadkach zaburzenia erekcji to pierwszy objaw choroby serca.
 • Cukrzyca. Biegiem czasu, cukrzyca może doprowadzić do uszkodzenia naczyń krwionośnych i nerwów, co czyni go bardziej trudne do uzyskania i utrzymania erekcji.
 • Psychologiczne problemy. Depresja i lęk może zwiększyć ryzyko problemów seksualnych.
 • Otyłość. Otyłych zwiększa ryzyko zaburzeń erekcji. Zwiększenie aktywności fizycznej i utraty wagi może poprawić ogólny stan zdrowia i funkcje seksualne.
 • Niski poziom testosteronu. Mężczyźni, którzy mają niski poziom testosteronu (hipogonadyzm) może potrzebować terapii zastępczej testosteronem zwiększyć popęd płciowy i sprawności seksualnej.
 • Wybór stylu życia. Niezdrowych nawyków, takich jak picie zbyt dużej ilości alkoholu, paleniem, korzystaniem z narkotyków i nie jest aktywne fizycznie mogą powodować lub przyczyniać się do zaburzeń erekcji.

Jeśli masz zaburzenia erekcji, nie jesteś sam - i masz wiele opcji leczenia. Pracuj z lekarzem, aby dowiedzieć, jakie leczenie zaburzenia erekcji mogą pracować dla Ciebie najlepszy.

Zobacz także