Wyciąg Arm

Definicja

Lift arm - znany również jako brachioplasty - to zabieg kosmetyczny w celu poprawy wyglądu ramach części swoich ramionach.

Podczas windy ramienia, nadmiar skóry i tłuszczu jest usuwany z pach - od pachy i łokcia. Skóra jest następnie nanoszone wstecz na nowo przeniesiony konturów stworzyć bardziej stonowanych wygląd.

Możecie wybrać, aby mieć windy ramienia jeśli dolne Ramiona są obwisłe. Wyciąg ramię może również zwiększyć swój obraz ciała.

Zobacz także

Dlaczego to się robi

Jak się starzeć, skóra na twoich ramionach zmian - zwiotczenie i staje się luźna. Znacząca utrata masy ciała może również powodować spodniej Ramiona opadać.

Można rozważyć windy, ramię, jeżeli:

 • Twoja górna ramię opadające skóry
 • Masz nadmiar tłuszczu w spodniej Ramiona

Chociaż ćwiczenia mogą wzmocnić i poprawić napięcie mięśni w ramieniu, to nie może zająć nadmiar skóry, która utraciła elastyczność.

Wyciąg ramię nie jest dla wszystkich. Lekarz może ostrzegają przeciwko wyciągu ARM Jeśli:

 • Są znacznie nadwagą
 • Częste zmiany w masie

Zobacz także

Zagrożenia

Wyciąg ramię stwarza różne rodzaje ryzyka, w tym:

 • Blizny. Blizny Nacięcie z windy ramienia są trwałe, ale zazwyczaj umieszcza się w obszarach, które nie są dobrze widoczne. Rzadko nacięcia może spowodować podniesionymi, blizn czerwonych. Zastrzyki z kortykosteroidów leków lub innych zabiegów może być stosowany w celu poprawy wyglądu blizn.
 • Asymetria w kształcie ramion. Może to nastąpić w wyniku zmian podczas procesu gojenia. Ponadto, operacja nie może skutecznie poprawić wcześniej istniejących asymetrii.
 • Zmiany w czucia. Podczas windy ramienia, repozycjonowanie swoich tkanek powierzchownych ramienia mogą wpływać nerwy czuciowe. Będziesz prawdopodobnie odczuwać tymczasowe drętwienie.
 • Problemy ze szwów. Ściegi wykorzystany do unieruchomienia ramienia nowy kształt, który może pracować w drodze do powierzchni skóry i muszą być usunięte. Może to spowodować zapalenie chorobowo skórę. W rezultacie, mogą być potrzebne dodatkowe operacje.

Podobnie jak każdy inny rodzaj poważnej operacji, wyciąg ramię stwarza ryzyko krwawienia, infekcje i niekorzystne reakcje na znieczulenie.

Zobacz także

Jak przygotować

Początkowo będziesz mówić do chirurga plastycznego wokół windy ramienia. Podczas swojej pierwszej wizyty, chirurga plastycznego prawdopodobnie:

 • Sprawdź swoją historię medyczną. Bądź przygotowany, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące aktualnych i przeszłych stanów medycznych. Dyskusja o jakieś leki, które bierzesz lub podjęły niedawno, jak również wszelkie operacje miałeś.
 • Czy badanie lekarskie. Aby określić swoje możliwości leczenia, lekarz zbada spody swoich ramionach. Lekarz może również zrobić zdjęcia z ramion do dokumentacji medycznej.
 • Omówić swoje oczekiwania. Wyjaśnij, dlaczego chcesz się windy ramienia i co masz nadzieję, że w zakresie wyglądu po zabiegu. Upewnij się, że rozumiesz ryzyko i korzyści, w tym blizny.

Przed windą ramienia może trzeba także:

 • Rzucić palenie. Palenie zmniejsza przepływ krwi w skórze i może spowolnić proces gojenia. Jeśli palisz, lekarz zaleci Ci rzucić palenie przed operacją i podczas odzyskiwania.
 • Należy unikać niektórych leków. Będziesz prawdopodobnie trzeba unikać przyjmowania aspiryny, leków przeciwzapalnych oraz ziołowych suplementów diety, które mogą zwiększyć krwawienie.
 • Umów o pomoc podczas rekonwalescencji. Zaplanuj kogoś do kierowania do domu po operacji i pozostanie z tobą, jak zaczniesz się odzyskać.

Zobacz także

Czego można się spodziewać

Wyciąg ramię można zrobić w szpitalu lub poradni placówki chirurgiczne.

Czasami procedura odbywa się przy znieczuleniu uspokojenie i lokalnych, które paraliżuje tylko część ciała. W innych przypadkach, w znieczuleniu ogólnym - co czyni pan nieprzytomny - jest zalecane.

Podczas procedury
Twój chirurg plastyczny będzie nacięcia na spodniej ramiona. Długość i wzór nacięć zależy od ilości skóry zostanie usunięty.

Po wykonaniu nacięcia, chirurg plastyczny zaostrzy się tkanek podskórnych i zabezpieczyć za pomocą szwów. On lub ona może również wykorzystać technikę ssania w celu usunięcia tłuszczu (liposukcja). Twoja skóra będzie następnie nanoszone na nowych konturów i nadmiar skóry zostanie usunięty. Szwy lub chirurgiczne taśmy będą wykorzystywane, aby zamknąć nacięcia.

Procedura trwa zazwyczaj jeden i pół do dwóch godzin.

Wyciąg Arm. Asymetria w kształcie ramion.
Wyciąg Arm. Asymetria w kształcie ramion.

Po zabiegu
Po windy ramienia, twoje nacięcia zostaną pokryte w bandaże. Twoje ramiona będą luźno zawinięte w elastycznych bandaży aby zminimalizować obrzęk. Małe rurki mogą być umieszczone w ramionach, aby spuścić nadmiar krwi lub płynu.

Będziesz prawdopodobnie zobaczyć swoje chirurga plastycznego dzień po windy ramienia. On lub ona może usunąć bandaże i rury drenażowej.

W ciągu kilku pierwszych dni po powrocie z windy ramienia:

 • Trzymaj ręce na wzniesieniu.
 • Unikaj wystawiania się nacięcia na nadmierne ciśnienie lub ruchu.
 • Weź leki przeciwbólowe, jak potrzebne i antybiotyków w celu zapobiegania zakażeniom ran.

Porozmawiaj z lekarzem o tym, kiedy - i jeśli - szwów będą usuwane. Niektóre szwy rozpuścić na własną rękę. Inne muszą być usunięte w gabinecie lekarskim w tydzień po zabiegu.

Lekarz może polecić stosowanie silikonu lub innych opartych maści do nacięć na następne sześć miesięcy do wspomagania gojenia. Pamiętaj, aby uważnie śledzić jego lub jej kierunki.

Po windy ramienia, należy skontaktować się z lekarzem, jeśli masz:

 • Duszność
 • Bóle w klatce piersiowej
 • Nieregularne bicie serca

Zobacz także

Wyniki

Przez usunięcie luźnej skóry, wyciąg ramię może dać Ramiona bardziej stonowanych wygląd.

Wyniki podnoszenia ramion są zwykle długotrwałe. Pamiętaj jednak, Twoja skóra będzie naturalnie stracić trochę jędrność jak wiek i niektóre ugięcia mogą wystąpić. Utrzymanie stabilnej, zdrowej wagi może pomóc zachować swoje wyniki.

Zobacz także