Tween i zdrowie nastolatków

Tween i zdrowie nastolatków

Fitness i odżywianie są podstawą animacji i zdrowia nastolatków. Zwyczaje Twoje dziecko rozwija się promować zdrowie nastolatków animacji i może trwać całe życie.

Jeśli Twoje dziecko jest aktywne fizycznie, zachęcić go lub ją trzymać. Jeśli dziecko nie jest zainteresowany sportu zorganizowanego, sugerują inne alternatywy. Możesz również promować animacji i zdrowia poprzez zachęcanie nastolatek dziecko do jedzenia zdrowej żywności. Oferta różnych zdrowej żywności w domu, rozmawiać o część kontroli i zachęcać dziecko do dokonywania właściwych wyborów, gdy on lub ona je z przyjaciółmi. Po tym wszystkim, co dzieje się z dala od domu ma bezpośredni wpływ na animacji i zdrowia nastolatków.

Podziel się wszelkie obawy można mieć o animacji i nastolatków zdrowia z lekarzem pediatrą.

Zobacz także

Tween zdrowia

Podczas animacji roku, dynamika rodziny może się zmienić, jak Twoje dziecko rośnie i rozwija się. Tween problemy zdrowotne może wahać się od okresu dojrzewania do przemocy i uzależnień.

Tween i zdrowia nastolatków. Tween i zdrowia nastolatków.
Tween i zdrowia nastolatków. Tween i zdrowia nastolatków.

Dla dziewczyn, miesiączka jest głównym problemem zdrowotnym dzy. Mówiąc o miesiączki może być kłopotliwe dla Ciebie i Twojej Tween - ale ważne. Rozważ sposobów podejścia do tej animacji temat zdrowia.

Nadużywanie substancji jest kolejnym możliwe zagrożenie dla zdrowia pomiędzy. Porozmawiaj z animacji o niebezpieczeństwach odurzających, alkoholu i innych narkotyków. Zwracaj uwagę na znaki ostrzegawcze, a także być przygotowane do podjęcia działań w razie potrzeby.

Pamiętaj, że rolą jest pomóc pomiędzy nauczyć się dokonywać zdrowych wyborów na całe życie. Zapoznać się z Tween lekarza z żadnych obaw można mieć o zdrowie animacji.

Zobacz także

Nastolatek zdrowia

Obawy o zdrowie nastolatków stylu życia zazwyczaj koncentrują się na kwestiach - np. kontroli, wagi snu, palenie i seks.

Teenage otyłość jest niebezpieczna - i rosnący - teen problem zdrowotny. Mimo że nie ma magicznej kuli dla nastolatków utraty wagi, jest wiele można zrobić, aby pomóc. Dyskusja na temat przyjaznych dla nastolatków taktyki, takie jak oglądanie wielkości porcji i pozwalając okazjonalnych traktuje.

Sex jest kolejnym podstawowym problemem zdrowia nastolatków. Twój nastolatek potrzebuje dokładnych informacji na temat seksu i zdrowia nastolatków. Ale to jest tak samo ważne, aby mówić o uczuciach, postaw i wartości. By mówić otwarcie i szczerze, możesz pomóc swoim nastolatek pojawiają się w dorosłą seksualnie odpowiedzialnej.

Jeśli nastolatek problemy zdrowotne to palenie tytoniu, należy rozważyć sposoby, aby pomóc nastolatek oprzeć, że pierwszy podmuch - oraz Praktyczne strategie zatrzymywania nastolatek palenie.

Zobacz także