Porodu, opieki poporodowej

Porodu

Każda kobieta pracy i doświadczenie dostawy jest wyjątkowy. Mimo, zrozumienie, co jest typowe może pomóc wiesz, czego się spodziewać, jak swoimi powodu zbliżania się terminu.

Porodu, opieki poporodowej. Porodu.
Porodu, opieki poporodowej. Porodu.

Porodu następuje zazwyczaj dość przewidywalnym wzorem - zmiękczania i otwarcie szyjki macicy, pęknięcia worka owodniowego, skurcze coraz silniejsze i bliżej siebie. Czasami jednak porodu trwa zaskakujących zwrotów akcji. Możesz przemyśleć swoje życzenia o leki przeciwbólowe, czy może trzeba nieoczekiwane C-section.

Jednak Twój porodu rozwija, pamiętaj, że Twoje zdrowie i zdrowie Twojego dziecka jest to, co najważniejsze. Omówienia pracy i preferencji dostawy z lekarzem, w tym możliwości leczenia bólu i myśli o nacięciu krocza i innych procedur. Następnie czekamy na swoje dziecko w świat.

Zobacz także

Opieka po porodzie

Po miesiącach oczekiwania i trudy porodu, twoja uwaga przesuwa się na opiekę nad swoim nowym dzieckiem - ale trzeba także dbać o siebie. Opieka poporodowa może obejmować zarządzanie pochwy łzy lub C-sekcja ran, ból piersi, wyciek mleka, problemy z oddawaniem moczu, wypadanie włosów. I opieka po porodzie nie jest ograniczone do zdrowia fizycznego. Opieka poporodowa również twoje samopoczucie psychiczne, takie jak zarządzanie wahania nastroju, drażliwość, smutek i niepokój.

Do płynnego ożywienia akcji żadnych wątpliwości można mieć o opiece poporodowej z lekarzem. Szanse są, co czujesz lub zastanawiasz się, jest całkowicie normalne. Liczyć na lekarzem zapewniania jak obsługiwać opiekę poporodową i dostosować się do życia z noworodka.

Zobacz także