Penis pump

Definicja

Pompa penis jest jedną z kilku opcji leczenia zaburzeń erekcji, niezdolność do uzyskania lub utrzymania erekcji wystarczającej do seksu. Pompa penis składa się z plastikowej rurki, która pasuje na penisa, ręka lub pompy zasilane z baterii dołączonej do rury, a zespół, który pasuje wokół podstawy penisa kiedy jest wyprostowany (ring zwężenie). Pompa penis jest czasem nazywany pompę próżniową lub urządzenie zwężenia próżniowej.

Zobacz także

Dlaczego to się robi

Zaburzenia erekcji jest powszechnym problemem, szczególnie po operacji prostaty i starszych mężczyzn. Doustne leki zawierają sildenafil (Viagra, Revatio), wardenafilu (Levitra, Staxyn) i tadalafil (Cialis, Adcirca). Inne leczenie zaburzenia erekcji to leki wstawionych przez czubka penisa do rury w środku, że mocz i nasienie (cewka moczowa), strzały można wstrzyknąć do prącia (penisa zastrzyki) i chirurgicznie umieszczone implanty prącia. Pompa penis może być dobrym wyborem, jeśli te zabiegi powodują skutki uboczne, nie działają lub nie są bezpieczne dla Ciebie.

Pompy Penis może być dobrym leczenie zaburzenia erekcji z kilku powodów:

 • Pompy penisa są skuteczne. Z praktyki i odpowiedniej eksploatacji, większość ludzi może dostać erekcji wystarczającej do seksu.
 • Pompy Penis stanowią mniejsze ryzyko niż inne zabiegi. Ryzyko skutków ubocznych lub powikłań jest mniejsze niż to jest w przypadku każdego innego leczenia zaburzeń erekcji.
 • Ogólny koszt jest niższy. Po dokonaniu zakupu za pomocą penisa pompy kosztuje mniej niż inne leczenie zaburzeń erekcji.
 • Pompy penisa są nieinwazyjne. Oni nie wymaga operacji, wstawianie lekarstw do czubka penisa lub iniekcji prącia.
 • Pompy penis może być stosowany z innymi lekami. Pompy penis może być stosowany wraz z lekami lub implant prącia. Dla niektórych ludzi, połączenie leczenia dysfunkcji erekcji najlepiej działa.
 • Za pomocą pompy penisa może pomóc odzyskać erekcji po niektórych procedur. Przykładowo, przy użyciu pompy penisa może pomóc przywrócić zdolność do uzyskania naturalnej erekcji po operacji prostaty lub radioterapii z powodu raka gruczołu krokowego.
 • Pompy Penis może przeciwdziałać skutkom seksualnych pewnych warunkach zdrowotnych. W niektórych mężczyzn z chorobami problemu zdrowotnego, np. cukrzycy, pompa penis może pomóc odzyskać lub utrzymać normalne funkcje seksualne. W przypadku choroby Peyroniego, który powoduje zaburzenia erekcji wygiętych za pomocą pompy penisa może pomóc utrzymać długości i obwodu swojego penisa.

Zobacz także

Zagrożenia

Chociaż pompy penis są bezpieczne dla większości ludzi, istnieje kilka potencjalnych zagrożeń:

 • Jesteś na zwiększone ryzyko krwawienia, jeśli wziąć leki rozrzedzenie krwi - Przykłady obejmują warfarynę (Coumadin), klopidogrel (Plavix) i kilka over-the-counter leki przeciwbólowe, takie jak aspiryna, ibuprofen (Advil, Motrin, inne), lub naproksen.
 • Pompa penis może nie być bezpieczny, jeśli masz anemia sierpowata lub innego zaburzenia krwi, które sprawia, że podatne na skrzepy krwi lub krwawienie.

Należy poinformować lekarza o wszystkich swoich warunków zdrowotnych i wszelkich leków można podjąć, w tym ziołowych suplementów diety. To pomoże uniknąć potencjalnych problemów.

Skutki uboczne
Skutki uboczne stosowania pompy penisa może obejmować:

 • Zaostrzony wielkości czerwone punkty powodu krwawienia w powierzchni skóry prącia (wybroczyny).
 • Drętwienie, uczucie zimna lub niebieskawy kolorze skóry, gdy zespół zwężenie jest na miejscu.
 • Ból lub zasinienie. Wiedząc, jak używać penisa pompy właściwie może pomóc uniknąć obrażeń penisa.
 • Uczucie uwięzionego nasienia. Można poczuć się jak z nasieniem jest uwięziony podczas wytrysku lub wytrysk może być bolesne. Niektórzy producenci wytwarzają pierścienie zwężenie z małym wycięciem, które mogą w tym pomóc.

Pompy Penis jakieś inne możliwe wady:

 • Nienaturalne-Pompy uczucie erekcje. Penisa może powodować erekcję, że nie czują się naturalne lub spontaniczne. Może mieć brak sztywności u podstawy prącia, pozwalających penisa obracać lub obrotu bardziej niż przy naturalnym erekcji.
 • Niezręczność. Zastosowanie pompy penisa wymaga cierpliwości i zrozumienia od Ciebie i Twojego partnera. Może to zająć trochę czasu, aby się dobrze z urządzenia.
 • Instrukcja koordynacja jest wymagane. Pompy Penis wymaga użycia rąk i palców w obsłudze, co może być problemem dla niektórych ludzi lub ich partnerów.
 • Być może trzeba się golić. Być może trzeba będzie golić włosy łonowe u podstawy penisa tak, że pompa może uzyskać dobrą szczelność.

Zobacz także

Jak przygotować

Kiedy widzisz lekarza o zaburzeniach erekcji, być przygotowany do odpowiedzi na szereg pytań o zdrowie i objawy. W niektórych przypadkach, zaburzenia erekcji ma przyczyny, które można leczyć. W zależności od stanu, może być konieczne, aby zobaczyć się z lekarzem, który specjalizuje się w leczeniu chorób układu moczowego i rozrodczego (urolog).

Aby określić, czy pompa penis jest dobrym rozwiązaniem leczenie, lekarz może zapytać o:

 • Wszelkie choroby, masz teraz lub w przeszłości.
 • Wszelkie urazy lub operacje miałeś, szczególnie tych związanych z penisa, jąder lub prostaty.
 • Jakie leki bierzesz, w tym ziołowych suplementów diety.
 • Co erekcji leczenie zaburzenia próbowałem i jak pracowali.

Lekarz może wykonać badanie lekarskie, które zazwyczaj obejmuje sprawdzanie genitalia i czując puls w tętnicach w różnych częściach ciała (obwodowych). Lekarz może przeprowadzić badanie per rectum (DRE), by sprawdzić prostaty. Podczas egzaminu cyfrowego odbytu, lekarz delikatnie włóż smarować, palec w rękawiczce do odbytu czuć powierzchnię stercza.

Jeśli przyczyną twoich zaburzeń erekcji jest już znany, gdy widzisz lekarza, twoje powołanie może być mniej zaangażowany.

Wybór pompy penisa
Niektóre penisa Pompy są dostępne bez recepty, ale porozmawiać z lekarzem przed zakupem. Lekarz może zalecić lub przepisać konkretny model. W ten sposób można mieć pewność, że odpowiada Twoim potrzebom i że to przez renomowanego producenta. Pompy penisa dostępnych online, w czasopismach i reklam płciowych mogą nie być bezpieczne i skuteczne. Upewnij się, że niezależnie od modelu pompy penisa używasz ma próżni limiter, który utrzymuje ciśnienie się zbyt wysokie i raniąc penisa.

Penis pompy do powiększania penisa
Wiele reklam w czasopismach i na pompy rynku internetowych penisa z twierdzeniem, że mogą być wykorzystane do zwiększenia rozmiaru penisa, ale nie ma dowodów, że działają one w tym celu. W niektórych przypadkach za pomocą pompy penisa penis może pomóc zachować naturalny kształt i rozmiar po operacji lub w przypadku choroby Peyroniego. Ale próby użycia pompy penisa specjalnie aby powiększyć penisa może spowodować obrażenia.

Zobacz także

Czego można się spodziewać

Za pomocą pompy penisa wymaga kilku prostych kroków:

 1. Aby rozpocząć, należy umieścić plastikową rurkę na penisa.
 2. Następnie za pomocą pompy ręcznej lub elektrycznej pompy przymocowane do rury, aby utworzyć próżnię wewnątrz rury i wyciągnąć krew do prącia.
 3. Po uzyskaniu erekcji, można wsunąć pierścień zwężenia gumy wokół podstawy penisa. To pomaga utrzymać erekcję przy zachowaniu krew wewnątrz penisa.
 4. Następnie wyjąć urządzenie próżni.
 5. Erekcja trwa zazwyczaj dość długo, by uprawiać seks.

Będzie on prawdopodobnie zajmie około dwóch do trzech minut, aby dostać erekcji gdy jesteś przyzwyczajony do korzystania z urządzenia. Nie zostawiaj pierścień napinający w miejscu dłużej niż 30 minut - odcięcie przepływu krwi przez zbyt długi czas może uszkodzić penisa.

Zobacz także

Wyniki

Za pomocą pompy penisa nie wyleczy zaburzeń erekcji, ale może stworzyć firmę erekcji wystarczająco aby mieć stosunek seksualny. Być może trzeba połączyć korzystanie z penisa pompy z innymi lekami, takimi jak przy dysfunkcji erekcji leki.

Zobacz także