Odchudzanie

Podstawy odchudzające

Twoja waga jest balansowanie i kalorie są częścią tego równania. Diet może obiecać, że liczenie węglowodanów lub jedzenia góra grejpfruta sprawi funtów zasnąć. Ale jeśli chodzi o utratę wagi, to kalorie, które liczą. Utrata masy ciała sprowadza się do spalania większej ilości kalorii, aby podjąć w. Można to zrobić poprzez zmniejszenie kalorii z pożywienia i napojów oraz zwiększenie spalonych kalorii poprzez aktywność fizyczną.

Kiedy zrozumiesz, że równanie, jesteś gotowy, aby ustawić swoje cele odchudzania i zrobić plan dla ich osiągnięcia. Pamiętaj, nie musisz robić tego sam. Zapytaj lekarza, rodziny i przyjaciół o wsparcie. Ponadto planujemy mądry: przewidzieć, jak będziesz radzić sobie w sytuacjach, które rzucają wyzwanie swoją determinację i nieuniknionych drobnych niepowodzeń.

Jeśli masz poważne problemy zdrowotne z powodu swojej wagi, lekarz może zalecić operację odchudzania leków, dla Ciebie. W tym przypadku, kiedy lekarz będzie musiał dokładnie omówić potencjalne korzyści i możliwych zagrożeń.

Ale nie zapominajcie, Podsumowując: kluczem do skutecznego odchudzania jest zobowiązanie do dokonywania stałych zmian w diecie i nawyków ćwiczeń.

Zobacz także

Plany dietetyczne

Jeśli chodzi o utratę wagi, nie brakuje planów dietetycznych. Sprawdź dowolny stojak na gazety i jesteś zobowiązany, aby zobaczyć najnowsze i najlepsze planów diety. Ale jak wiesz, jeśli dieta pasuje do Twoich potrzeb i stylu życia? Zadaj sobie następujące pytania o każdej diety bierzesz pod uwagę:

  • Czy obejmują różne pokarmy z głównych żywności grupy: owoce, warzywa, ziarna, niskotłuszczowe produkty mleczne, chude źródła białka, orzechy i nasiona?
  • Czy to potrawy, które lubisz i które lubisz jeść na całe życie - nie tylko przez kilka tygodni lub miesięcy?
  • Można łatwo znaleźć te jedzenie w lokalnym sklepie spożywczym?
  • Czy będziesz w stanie jeść ulubione potrawy, albo jeszcze lepiej, wszystkie produkty spożywcze?
  • Czy to pasuje do Twojego stylu życia i budżetu?
  • Czy to odpowiednie ilości składników odżywczych i kalorii, aby pomóc Ci schudnąć bezpiecznie i skutecznie?
  • Czy regularna aktywność fizyczna częścią planu?

Jeśli odpowiedź na którekolwiek z tych pytań nie ma, szukaj dalej. Są lepsze diety planuje tam dla Ciebie.

Zobacz także

dieta

Masz już dość nieudanych diet? Może nadszedł czas na zmianę. Dieta jest inne podejście do utraty wagi. Po pierwsze, dieta oparta jest na rzeczywistych badań i doświadczenia klinicznego. Po drugie, dieta uznaje, że skuteczne, długoterminowe zarządzanie waga musi skupić się na więcej niż spożywanych pokarmów i funtów można stracić. Trzeba skupić się na ogólny stan zdrowia. Dieta pomaga zmienić kształt swojego ciała i Twojego stylu życia poprzez przyjęcie zdrowych nawyków i łamanie niezdrowych nich.

Zobacz także

Dieta i ćwiczenia fizyczne

Jak można stracić na wadze? Z dietą i ćwiczeniami. Kluczem do skutecznego odchudzania jest rozwijanie zdrowej diety i nawyków ćwiczeń. Być może nie lubisz te słowa - dieta i ćwiczenia. Nie daj się powiesił się na słowach. Dieta po prostu oznacza, jedzenie zdrowych, niższe posiłki kalorii. Ćwiczenie oznacza bycie bardziej aktywnym.

Mimo, że ludzie często koncentrują się na diecie, gdy próbujesz schudnąć, działający również jest istotnym elementem odchudzania programu. Kiedy jesteś aktywny, organizm wykorzystuje energię (kalorie) do pracy, pomaga spalić kalorie zrobionych w ze spożywanych pokarmów.

Sprzątanie domu, dzięki czemu łóżko, na zakupy, koszenie i ogrodnictwo są wszelkie formy aktywności fizycznej. Ćwiczenia, z drugiej strony, jest zorganizowany i powtarzalny forma aktywności fizycznej, co robisz regularnie.

Utrata masy ciała. Pigułki diety, suplementy i chirurgii.
Utrata masy ciała. Pigułki diety, suplementy i chirurgii.

Niezależnie od działalności wybrać, czy to regularnie. Cel przez co najmniej 150 minut tygodniowo umiarkowanej aktywności fizycznej lub 75 minut tydzień energicznych ćwiczeń tlenowych - korzystnie rozłożone w ciągu tygodnia. Należy pamiętać, że być może trzeba więcej aktywności fizycznej, aby schudnąć.

Zobacz także

Pigułki diety, suplementy i chirurgii

Pigułki i chirurgia może pomóc w utracie wagi - w połączeniu ze zdrową dietą i aktywnością fizyczną. Ale pigułki nie są dla każdego. Nie jest operacja. W rzeczywistości, wielu lekarzy uważa je tylko wtedy, gdy masa problemów zdrowotnych związanych.

Jeśli jesteś w tej grupie, kiedy lekarz musi dokładnie ocenić potencjalne korzyści tabletek odchudzających lub chirurgii i zważyć przed potencjalnym ryzykiem długoterminowych. Lekarz będzie również rada cię o zmianach w stylu życia, które musisz zrobić, aby odnieść sukces w dłuższej perspektywie.

Jedna uwaga: Chociaż można znaleźć tabletki odchudzające i suplementy w drogerii, supermarket, sklep ze zdrową żywnością i online, w większości nie zostały udowodnione bezpieczne i skuteczne. A niektóre są wręcz niebezpieczne. Porozmawiaj z lekarzem przed podjęciem jakichkolwiek pigułki diety lub suplementów.

Zobacz także