Adult zdrowia

Pozostając zdrowe

Kiedy myślisz o dorosłych zdrowia, można by pomyśleć o różnych sposobach zachowania zdrowia - od mycia rąk oraz szczepionki w zapobieganiu raka. Dobre dla Ciebie! Wybory dokonane codziennie przejść długą drogę w kierunku promowania dorosłego życia.

Jest to równie ważne, aby zwracać uwagę na objawy przedmiotowe i podmiotowe. Dowiedz się, jakie znaki ostrzegawcze zasługują zdrowie dorosłych lekarskiej, od niewyjaśniona utrata masy ciała lub zmiany w funkcjonowaniu jelit do duszność i bóle głowy nagłe.

I oczywiście, regularne fizyczne badania i testy na dorosłych zdrowia są ważnym elementem profilaktyki zdrowotnej dorosłych. Wiedzieć, jakie badania przesiewowe trzeba i jak często, aby je zrobić. Wczesne wykrycie jest często kluczem do skutecznego leczenia.

Zobacz także

Opieka stomatologiczna

Regularna opieka stomatologiczna jest ważną częścią zdrowia jamy ustnej. Mając zdrowe zęby i dziąsła nie jest podane, choć. Jeśli myślisz, że jesteś zbyt zmęczony, żeby umyć zęby lub zbyt zajęty, aby nici, pamiętaj, że twój uśmiech zależy od tych prostych nawyków stomatologicznych. Odświeżyć codziennych końcówek stomatologicznych opieki, i wiedzieć, co objawy zasługują dentysty uwagę.

Weź również pod uwagę wspólne stomatologicznych pytania opieki. Należy używać szczoteczki elektrycznej szczoteczki lub regularne? Czy pasty wybielające naprawdę działają? Jeżeli Twój dentystyczne obejmują zabiegi fluoru lub dentystycznych uszczelniaczy? Jak często należy odwiedzić stomatologa profesjonalnych stomatologicznych czyszczenia? Co można zrobić z nieświeżym oddechem?

Liczy stomatologiczne opieka. Przejmij kontrolę nad swoim dentystycznego już dziś!

Zobacz także

Pielęgnacja skóry

Proactive pielęgnacji skóry może pomóc utrzymać skórę młodzieńczy i zdrowy. Start z zasady pielęgnacji skóry nr 1 - chronić się przed słońcem. Kiedy jesteś na zewnątrz, odzież ochronną oraz używać znaczną ilość ochrony przeciwsłonecznej. Następnie rozważyć inne podstawy do pielęgnacji skóry, z unikania silnych mydeł i ograniczając czas kąpieli do zdrowej diety i stresu zarządzanie.

Oczywiście, do pielęgnacji skóry wykracza poza czyszczenia filtrów przeciwsłonecznych i codziennie. Zrozumienie ryzyka i korzyści związanych z tatuaże i piercing, w tym najnowszych technik usuwania tatuaży. Znać tajniki bezsłoneczny produktów do opalania. Dowiedz się najlepsze sposoby leczenia trądziku. Zastanów się, czy depilacja laserowa jest właśnie dla Ciebie. Niezależnie od Twoich potrzeb pielęgnacji skóry, liczyć na rzetelne informacje, aby pomóc skórze wyglądał najlepiej.

Zobacz także

Pielęgnacja paznokci

Wystarczy spojrzeć na paznokcie. Czy są one silne i zdrowe spojrzenie? Albo widzisz grzbiety, wgniecenia lub obszary niezwykły kolor lub kształt? Prawidłowa pielęgnacja paznokci jest ważne, czy paznokcie są zdrowe lub wymagających szczególnej uwagi. Zastanów się najlepsze wskazówki do pielęgnacji paznokci, z tytułu prowadzenia paznokcie czyste i przycięte do nawilżania paznokcie często.

Jeśli opierać się na manicure utrzymać paznokcie dobrze wyglądać, wiedzieć, czego oczekiwać od swojego technika pielęgnacji paznokci. Jeśli masz słabe i łamliwe paznokcie, zrozumieć nakazów i zakazów różnych produktów do pielęgnacji paznokci. Jeśli masz tendencję do gryźć paznokcie, pomyśl o tym, co paliw zachowanie.

Pamiętaj, podstawowej opieki paznokci może przejść długą drogę w kierunku utrzymania paznokcie zdrowe.

Zobacz także

Pielęgnacja oczu

Czy to okulisty w ogólnej opieki zdrowotnej? Jeśli widzisz wyraźnie, łatwo przeoczyć rutynową opiekę oczu - ale to wciąż ważne. Regularne egzaminy oczu dać Twój specjalista Pielęgnacja oczu szansę, aby pomóc poprawić lub dostosować się do zmian widzenia, a także wykryć choroby oczu, na jak najwcześniejszym etapie.

Jeśli nosisz okulary lub soczewki kontaktowe, które mogą być brane pod uwagę chirurgii laserowej oka jako część pielęgnacji oczu. Zrozum, kto jest dobrym kandydatem do chirurgii oka, a także ryzyko i korzyści wynikające z operacji.

Ważne jest również, aby myśleć o wspólnych problemów wzroku jak wiek, z trudem czyta drobny druk do zaćmy i jaskry. Wiedząc, co jest normalne - a co nie - może pomóc promować najlepsze okulisty.

Zobacz także

Spać

Zdrowia dorosłych. Zdrowe relacje.
Zdrowia dorosłych. Zdrowe relacje.

To może być trudne, aby uzyskać dobry sen. Praca, obowiązki domowe i zobowiązania rodzinne czasami mają pierwszeństwo przed snem. Czynnikiem partner chrapie lub nieoczekiwane wyzwania, takie jak kłopoty finansowe lub choroby, a jakość snu może być jeszcze bardziej nieuchwytny. Mimo to, nie jesteś skazany na przewracasz noc po nocy.

Aby poprawić swój sen, za proste samoopieki porady - takie jak trzymanie się harmonogramu snu i relaksu przed snem. Jeśli myślisz o korzystaniu z pomocy snu, wiesz, co otrzymujesz w siebie. Over-the-counter snu pomocy może być skuteczne na sporadyczne bezsennej nocy, ale nie są one przeznaczone do długotrwałego użytku.

Nie zakładaj, że dobry sen to tylko sen. Jeśli sen pozostaje nieuchwytny, poproś lekarza o inne możliwości leczenia.

Zobacz także

Zdrowie psychiczne

Jak można stwierdzić, czy problem zdrowia psychicznego jest normalne czy nie? To jest trudne. Granica między normalnym i zaburzenia zdrowia psychicznego są często niewyraźne. Mimo to, jako rozważyć swoje uczucia, myśli i zachowanie w stosunku do norm kulturowych i wzorców innych.

Często zarządzanie gniew jest kluczowym aspektem zdrowia psychicznego. Wyrażone odpowiednio, gniew może być zdrowe. W rzeczywistości, gniew sam w sobie nie jest problem - to, jak sobie z tym poradzić. Zastanów się, czy możesz korzystać z nowych sposobów zarządzania gniewu.

Zdrowie psychiczne również takie kwestie, jak poczucie własnej wartości, relacji i odporności. Jeśli masz problemy z poczucia własnej wartości, zaprzeczenie lub inne problemy ze zdrowiem psychicznym, należy pamiętać, że pomoc jest dostępna. Aby znaleźć dostawcę zdrowia psychicznego, należy poprosić lekarza rodzinnego o skierowanie.

Zobacz także

Zdrowe relacje

Zdrowe relacje z rodziną, przyjaciółmi i innych bliskich, może być doskonałym źródłem wsparcia, komfortu i miłości. Mimo, zdrowe relacje nie muszą się sami. Często, zdrowe relacje wymagają kompromisu i przebaczenia. Gdy ktoś Ci zależy boli, możesz trzymać się złości, niechęci i myśli o zemście - czy można przyjąć przebaczenie i iść do przodu.

Czasami, szczerej komunikacji jest potrzebny, aby przetrwać kryzys relacji i utrzymania zdrowych relacji. W innych przypadkach, terapia rodzinna lub inne rodzaje doradztwa może być pomocne.

Jeżeli związek staje się nadużyciem, ważne jest, aby podjąć działania. Szukać pomocy lub porady, jak tylko bezpiecznie może - i patrzeć w przyszłość z zdrowych relacji zasługujesz.

Zobacz także

Zdrowie w pracy

Zachowania zdrowia w pracy sprawia, że ​​łatwiej wykonywać swoją pracę. Dla wielu ludzi, zachowania zdrowia w pracy zaczyna się od odpowiednich ergonomii biurowych - np. odpowiedniej wysokości krzesło, odpowiedniego rozmieszczenia sprzętu i postawy dobrego.

Dla innych, zachowania zdrowia w pracy oznacza zapobieganie ból pleców i szkody. Najlepiej? Ćwicz regularnie - nawet jeśli Twoja praca sprawia, że ​​jesteś w ruchu. Jeszcze lepiej, należy rozważyć sposoby obejmują aktywności fizycznej i delikatne rozciąganie w swojej pracy. Mocne i elastyczne mięśnie pomagają utrzymać powrotem w formie.

Jeśli Twoja praca wymaga przemieszczania się, zachowania zdrowia w pracy może oznaczać montażu w treningu, gdy jesteś z dala od domu.

Zachowania zdrowia w pracy dotyczy również zdrowia psychicznego i życia rodzinnego. Rozważ strategie w celu zwiększenia satysfakcji z pracy, poprawy równowagi między życiem zawodowym i zapobiegania wypaleniu pracy.

Zobacz także